شرکت‌های حسابداری از بُعد نوع ارائه خدمات؛ از خدمات مشاوره تا حسابرسی

ما برای مشکلات شما راهکار داریم!

اولین نوع شرکت‌های حسابداری، شرکت‌هایی هستند که تنها در زمینه مشاوره خدمات ارائه می‌دهند. شرکت خدمات حسابداری به‌صورت موردی در زمینه‌های مختلف مانند حسابرسی، دادرسی مالیاتی، ارائه خدمات حسابداری یا حتی انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری به نسبت کسب‌وکار شما فعالیت می‌کند.این نوع از خدمات حسابداری این شرکت‌ها برای مجموعه‌هایی مناسب است که تیم حسابداری یا مسئولی برای انجام این امور دارند، اما برای اطمینان از صحت انجام امور یا حل مشکلات احتمالی از این خدمات بهره می‌برند. این خدمت ممکن است به دلیل دانش بیشتر نیروهای متخصص شرکت‌های حسابداری مورداستفاده قرار گیرد.

دومین نوع از انواع شرکت‌های حسابداری از بعد نحوه ارائه خدمات شرکت‌هایی هستند که خدمات حسابداری را در قالب نظارت مستمر ارائه می‌کنند. در این نوع خدمت، یک شرکت حسابداری بر امور مالی و حسابداری یک مجموعه نظارت کامل دارد. خدماتی مثل زیر نظر گرفتن اسناد مالی، صورت‌های مالی به‌طور مداوم انجام می‌گیرد و مسائل مربوط به اظهارنامه مالیاتی نیز در زمان مقرر پیگیری می‌شود. این شرکت‌ها معمولاً خدمات خود را در قالب قراردادهای سالیانه یا چندماهه ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها ممکن است خدمات دسته اول را نیز ارائه دهند.

دسته سوم از انواع شرکت‌های حسابداری شرکت‌هایی هستند که مجموعه‌ای کامل از خدمات حسابداری را به مشتریان خود عرضه می‌کنند. این شرکت‌ها تمام امور مالی مجموعه‌ها را به عهده می‌گیرند. حتی ممکن است گاهی یکی از نیروهای متخصص خود را به‌صورت پاره‌وقت یا تمام‌وقت در اختیار مجموعه موردنظر قرار دهند تا امور مالی را به‌صورت برون‌سپاری برای مجموعه موردنظر انجام دهد. صفرتا صد خدمات حسابداری (از انتخاب نرم افزار حسابداری و اجرای آن تا پیچیده‌ترین امور حسابداری) در این شرکت‌های حسابداری ارائه می‌شود. این شرکت‌ها ممکن است خدمات خود را به شکل شرکت‌های دسته اول و دسته دوم نیز ارائه دهند.

خدماتی که ارائه می دهیمبیش از نیازهای شماست

خدمات حسابداری و مالی

امور پرسنلی و اداری، تهیه صورت‌های مالی و بستن حساب‌ها، کنترل و تجزیه و تحلیل حساب‌ها، تهیه ترازنامه و دفاتر قانونی.

خدمات مالیاتی

تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی، تنظیم و ثبت گزارش فصلی، ثبت اظهارنامه ارزش‌افزوده و سایر خدمات مربوط.

همین حالا تماس بگیرید

پکیج کامل

علاوه بر دو سرویس قبل کلیه مراحل ادرای و مالی شامل ثبت ‌نام بیمه‌ای و تهیه و ارسال لیست بیمه، تنظیم و انعقاد انواع قراردادهای کارکنان، حضوروغیاب کارمندان، تهیه و ثبت و تنظیم کارکرد کارکنان، کارت زنی، محاسبه اضافه‌کاری و تعطیلات، پرداخت حقوق و مزایا و انجام امور کارگزینی.

خدمت ویژه

با توجه به مسائل جدید پیش آمده علی الخصوص نحوه بررسی و رسیدگی به اطلاعات پولی و مالی واصله از جمله تراکنش های بانکی نیز پذیرفته می شود .

responsive

ما به پشتوانه تیم خود راهکارهایی را ارائه میکنیم

مشتریان خود را خوشحال و راضی نگه داریم!